ТОВ СкСинтез надає послуги з лиття виробів із пластмас під тиском для широкого кола підприємств – від індивідуальних підприємців до великих торгово-виробничих компаній.

Ця послуга дозволяє підприємствам не відволікати ресурси на організацію непрофільного виробництва з лиття необхідних виробів із пластику.

Беззбитковість ливарного виробництва досягається, як правило, при організації цілодобової роботи обладнання та парку ливарного обладнання не менше 5-7 одиниць. У більшості випадків ці умови не здійсненні та економічно вигідно скористатися перевагами контрактного виробництва (Замовити послуги з виробництва пластмасових виробів):

- економія значних капітальних вкладень

- економія оборотних коштів на закупівлю

- зберігання та транспортування сировини

- Зменшення навантаження на власні складські площі

- можливість нарощувати обсяги та номенклатуру виробів без додаткових капітальних вкладень

- дозволяє вирішити проблему випуску ливарних виробів за суттєвих сезонних коливань попиту

- немає необхідності в утриманні великого штату висококваліфікованих фахівців з лиття, налагодження обладнання та обслуговування прес-форм

- немає потреби у створенні інженерної інфраструктури для ливарного виробництва (забезпечення стисненим повітрям, системами охолодження, лімітами на електроенергію тощо).

Послуги лиття виробів з пластмас на замовлення (контрактне виробництво) на прес-формах Замовника надаються з використанням як власної, так і давальницької сировини.

Відсутність у Замовника прес-форм не стане на заваді лиття пластмас: ми запропонуємо повний спектр послуг, включаючи найскладніший, що вимагає спеціальних знань та досвіду, етап створення технологічного оснащення (прес-форми).

Замовнику достатньо мати лише зразок або ескіз виробу. Все інше ми візьмемо на себе: розробимо дизайн та ливарну модель виробу, виберемо ливарний матеріал, визначимо оптимальну продуктивність прес-форми, спроектуємо та виготовимо прес-форму, що повністю відповідає вашим потребам, проведемо випробування та запуск у серійне виробництво та забезпечимо кваліфіковане обслуговування форми у процесі всього життєвого циклу.

Вам не потрібно турбуватися про якість виробів, що випускаються, і нести додаткові витрати з підтримки прес-форми в робочому стані протягом усього нормативного терміну експлуатації прес-форми.