Виробництво пластикових трубочок 

Наша компанія має обладнання для виробництва пластикової трубки діаметром від 2 до 10 мм. На ваше замовлення може бути виготовлена трубка необхідного діаметра, довжини та кольору. При виготовленні трубки ми використовуємо різні пластмаси (поліпропілен, полістирол, полікарбонат, поліамід та ін.). У нас на складі завжди є пластикові трубочки для прапорців і пластикові палички для кейк-попсів.

 
У нас вже є великий досвід виготовлення пластмасових паличок (трубочок) для:
  • Пластмасові палички для прапорців
  • Палички пластикові для льодяників
  • Палички пластикові для кейк-попсів
  • Пластмасові палички для лолі-попсів
  • Пластикові палички тримачі для шоколадних обливних цукерок
  • Пластмасові палички (трубочки) для поплавків
  • Виробництво пластмасових паличок / трубочок для льодяників, для чупа чупс, для карамелі, для кейк-попсів.

 

Палочки пластиковые для леденцов Пластмассовые палочки для лолли-попсов

Купити оптом у Києві та Україні пластмасові палички, трубочки, тримачі для льодяників, для чупа чупс, для карамелі, для кейк-попсів.
 
Трубочки для льодяників, Купити трубочки для льодяників, Замовити трубочки для льодяників, Виробництво трубочок для льодяників, Трубочки для чупа чупс, Палички для чупа чупс, Палички для чупа-чупс купити, Де купити палички для льодяників, Палички для півників, Пластикові трубочки для льодяників , Палички для льодяників, Палички пластикові для льодяників, Купити оптом трубочки для льодяників, Купити пластикові трубочки для льодяників, Купити палички пластикові для льодяників, Палички для кейк-попсів, Трубочки для кейк-попсів, Тримачі для кейк-попсів, Купити трубочки для кейк -попсів, Виробництво паличок (Трубочок) для кейк-попсів, Виготовлення паличок (Трубочок) для кейк-попсів, Трубочки для карамелі, Палички для карамелі, Виготовлення паличок (Трубочок) для карамелі, Виробництво трубочок для карамелі, Трубочки для лолі -попсів, Купити Трубочки для лолі-попсів, Трубочки для лолі-попсів київ, Трубочки для лолі-попсів оптом, Виробництво паличок для лолі-попсів