Литье изделий из пластмасс   Производство изделий из пластмасс   Изготовление пресс форм для литья пластмасс

У Вас є ідея виробу із пластмаси, який Вам потрібний?

Ми – втілюємо ідеї у вироби!

Лиття виробів із пластмас під тиском (виробництво пластмасових виробів) та виготовлення прес-форм для лиття пластмас - основна діяльність компанії СкСинтез.

ВИРОБНИЦТВО ПЛАСТМАСОВИХ ВИРОБІВ  Виготовлення пластмасових виробів методом лиття під тиском (Лиття виробів із пластмас). Комплекс робіт – від розробки креслень деталі до виробництва прес-форми та самого лиття деталі, а також складання та упаковку. Здійснення повного циклу одержання виробів із полімерів. Виробництво пластмасових виробів побутового призначення, а також складно-технічних виробів із пластмаси виробничого призначення. Наше виробництво розташоване на власних площах – наші ціни завжди конкурентні!

ЛИТТЯ НА ВАШИХ ПРЕС-ФОРМАХ Ми використовуємо обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва. Експлуатуємо прес-форми в режимі, що забезпечує їх мінімальне зношування і продовжує термін їхньої безперебійної експлуатації. Зберігання прес-форм у разі потреби.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС-ФОРМ – високоякісні прес-форми та оснащення. Проектування та виготовлення прес форм для лиття пластмасових виробів здійснюється за наданими зразками або кресленнями. Виготовлення комп'ютерної 3D моделі Вашого виробу. холодно- та гарячо-канальні прес-форми. Висока якість – матеріал прес-форми буде підібраний залежно від необхідної якості поверхні виробу та запланованих тиражів виробництва.

Вироби власного виробництва – див. Каталог (Товари) 


КОНТАКТИ:
ТОВ "СКСИНТЕЗ"  04123, Україна, м. Київ, вул. Світлицького, 35
           067 - 656 - 14 - 18 - відділ продажу        
           067 - 656 - 14 - 16 - виробництво прес-форм, відділ продажу
           098 - 591 - 50 - 75 - ремонт ТПА
         

е-mail: 
office_ckc@ukr.net

Наш сайт на ПРОМІ: https://ckcintez.net